Stažení aplikace

Hlídač ČSN je oficiálně dostupný pro Windows Vista, Windows 7, Windows 8 a Windows 10. Program lze stáhnout jako instalační balíček nebo jako verzi bez instalátoru pro 32bit a 64bit architekturu. Pokud nevíte jakou verzi použít, stáhněte 32bit instalátor. Pro odemčení aplikace Hlídač ČSN je nutné vlastnit platný licenční klíč.

Cena licence a platba

Cena licenčního klíče pro 1 PC je jednorázová 490Kč s DPH. Licenci lze snadno objednat prostřednictvím formuláře níže. Pro sdružení a větší instituce poskytujeme množstevní slevy a naplnění databáze požadovanými normami. Pro stanovení ceny nás prosím kontaktujte. Platbu lze provést bankovním převodem, nebo v hotovosti v naší provozovně.

Doplňkové služby a podpora

Za příplatek provedeme naplnění databáze požadovanými normami, případně kompletní instalaci na Váš počítač. V případě problémů můžete využít e-mailovou, nebo telefonickou podporu v pracovní dny.

Objednávkový formulář

Zde si můžete objednat licence na aplikaci Hlídač ČSN norem. Cena licenčního klíče pro jeden počítač je jednorázová 490Kč s DPH.

Vyplňte pokud se fakturační adresa liší od adresy sídla firmy.

Při objednání více než pěti licencí Vám bude nabídnuta sleva.

Vyplňte, pokud se liší od e-mailu uvedeného výše.

Pokud již máte ID aplikace z prvního spuštění staženého Hlídače ČSN na vašem cílovém počítači, můžete ho zde zadat.

Pro vložení více ID klíčů zadejte každý na nový řádek. ID číslo slouží jako identifikátor, pomocí kterého vygenerujeme klíč k odemčení aplikace Hlídač ČSN na vašem PC.

Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo nám chcete něco sdělit.